In onze gemeente is het mogelijk uw giften aan de collectes via de GivT-app te doen. U kunt de GivT-app eenvoudig downloaden op uw smartphone, vervolgens moet u zich registreren via een e-mail bij GivT, en daarna is het mogelijk te doneren. U vult eenvoudig het gewenste bedrag in, haalt uw telefoon langs de collectezak, en het bedrag wordt via GivT overgemaakt op de rekening van onze gemeente. Snel, eenvoudig en veilig.
Uiteraard blijft het ook gewoon mogelijk om contant geld in de collectezak te doneren.
Geven via GivT is anoniem, de penningmeester ziet alleen een totaal-overzicht van de collecte-opbrengst. U heeft toegang tot een overzicht van de door u gegeven bedragen, en aan het eind van het jaar ontvangt u van GivT een totaaloverzicht. Giften die u doet via GivT zijn fiscaal aftrekbaar op uw belastingaangifte, omdat onze gemeente een erkende ANBI-instelling is.
Wilt u ook meedoen ? Download dan nu de GivT-app op uw smartphone !

Meer informatie vindt u ook op de website van GivT:
https://www.givtapp.net/voor-collectanten-kerken-instellingen/